Štětce Petr Lukeš Professional

Asociace vizážistů a stylistů ČR

 
Kontakt
contactStylista
Stylist


o mně
about


Fotograf
Photographer

Vizážista
Makeup Artist

FOTOGRAFIE A MAKEUP OD PETRA LUKEŠE


Objevovat krásu a zajímavé rysy, posouvat a rozvíjet ji. Ztvárnit jí jinak, je moje poslání. Máte rádi mé fotografie a můj makeup? Chcete vidět jak budete vypadat mýma očima? Pak si můžete dopřát fotografie se vším co k ní patří. Makeup, styling, světlo, postprocesing a hlavně správný moment který zvěčníme na fotografii.Nedělejte si starosti že nevypadáte jako modelky na fotografiích. Budete krásná ať jste kýmkoliv. Najdeme společně to co činí krásnou právě vás.

Beauty

Vyberte si styl:

Glamour

Fantasy

Nude

Beauty je prostě krásná. Čistá pleť a přirozený makeup který pokud se hodí k vašemu typu doplníme o akcent výrazného a přitom jednoduchého prvku.


Tento sty si zvolíte pokud hladáte přirozenost a přitom se chcete vidět krásnější než kdy dříve.

Glamour je okouzlující, ženská krása. Sebevědomá a velmi zdobná. Styl který má v sobě okouzlující přitažlivost a ženskost.


Tento sty si zvolíte pokud milujete barvy a smyslné pojetí ženské krásy.

Fantasy je styl kdy z vás prostě uděláme někoho naprosto jiného a přitom to stále budety vy. Styl, který je odvážný, módní a umělecky stylizovaný. Tady se nasnažím zachytit vaší podobu ale sny a představy


Tento sty si zvolíte pokud ráda experimentujte a hledáte hranici fantazie a kreativity. Zkrátka chcete vidět co s vámi dokážu udělat.

Nude styl zachytí křehkou krásu nahého těla. Rafinovaně, jemně a bez vulgárního nádechu. Vaše tělo se stane uměním.


Tento sty si zvolíte pokud chcete potěšit sebe či někoho blízkého křehkou smyslnou krásou.

Jak to funguje ?

Vyberete si žánr a styl ve kterém chcete svou fotografii, pak již vše necháte na mě.


Kolik dostanu fotografií ?

Udělám pro vás sérii fotografií ve zvoleném stylu a vybereme jednu nejlepší. Nemá smysl nacvakat stovky prázdných snímků, pokud po tom toužíte udělá vám je kde kdo. Spolu však vytvoříme jednu dokonalou fotku s perfektním makeupem I svícením a té věnuji dostatečnou péči v následném postprocesu (digitálním vyvolání) a retuši.


Kolik to stojí ?

Cena je 6500,-


Jak dlouho to trvá ?

Svůj termín si domluvíte obvykle v horizontu 2-3 týdnů. Vaše příprava a focení pak zabere 3-4 hodiny. Vaší fotografii pak čeká ještě den retušování a vyvolávání.

Objednat

Již zbývá jen poslední krok, vaše fotografování si objednat a nebo jej pořídit pro někoho na kom vám záleží jako dárkový poukaz