Kontakt
contactStylista
Stylist


o mně
about


Fotograf
Photographer

Vizážista
Makeup Artist

Štětce Petr Lukeš Professional

Asociace vizážistů a stylistů ČR

POJĎME SE PODÍVAT NA VÁŠ STYL


V mém atelieru dnes stojí krejčovská panna, na které před mnoha lety šil můj děda obleky ve kterých, jak si ve svých vzpomínkách ještě vybavuji, vždy vypadal jako dokonalý gentleman. Byl to gentleman staré školy. Domov neopouštěl bez klobouku a dokonale naleštěných bot. Jeho styl ale nebyl jen v jeho odívání, ale také v šarmu a výrazu tváře, pozdvižení klobouku při pozdravu i výrazu tváře. Ve které se vedle laskavosti, odrážely těžké životní zkušenosti.

Byl dokonalým ztělesněním gentlemana a vedle mé babičky, která pro změnu dokázala ušít dokonalé dámské šaty, tvořili úžasný pár. Až o mnoho let později jsem si uvědomil, jak moc ovlivnili můj styl, nejen odívání.

Když jsem se později začal do oslnivého světa módy makeupu a stylu ponářet já sám, byl jsem zcela fascinován, asi jako každý, kdo z před opony fascinující životní hry, konečně pohlédl i za ní.

Brzy jsem si začal uvědomovat, že móda a styl jsou diametrálně odlišné věci. Každá má své kouzlo, ale zatím co módu si můžete koupit, styl ne. Ten si musíte vytvořit a jeho vytvoření je cesta na které si už mnoho lidí vylámalo zuby.  

  

Dobrý styl si totiž nekoupíte. Sebedražší kus oděvu vám jej nezaručí. Styl vzniká pochopením. Musíte proniknout do pravidel hry. Naučit se vnímat a znát drobné nuance. Vše se mnohdy skrývá v detailu a navíc na cestě leží spousta svodů na falešnou cestu.

Pochopil jsem, že svým klientům můžu být na cestě za jejich stylem průvodcem. Mohu vaší cestu za dobrým stylem zkrátit o několik let, mnohdy i desítek let. Pravidla této hry se mnou pochopíte rychleji a lépe. Nakonec budete schopní pokračovat sami.

Za mnoho let praxe vím, že lépe můžete vypadat velmi rychle a také velmi rychle dostanete úžasnou zpětnou vazbu. Od kolegů, rodiny i sami od sebe při pohledu do zrcadla. Měli byste v něm totiž vidět kdo jste, kdo chcete být i kam míříte. S jistotou, že každý na kom vám záleží, dokáže váš pohled na svět sdílet s vámi.

Pokud byste svůj styl chtěli prozkoumat se mnou, mohu vám být prakticky nápomocen v těchto oblastech. Mohu pomoci formou přednášek, osobních konzultací a nebo tím nejpodstatnějším. Provedu vás celým procesem nalezení vlastního stylu.

Vše začíná nad šálkem kávy, kde vám vysvětlím všechny podrobnosti. Pokud jste velmi zaneprázdněni, nebo daleko, můžeme se potkat i virtuálně při videokonferenci.

Váš
Petr Lukeš

Style is life view  Petr Lukeš

Osobní styling


Váš styl se během několika týdnů posune do kategorie dámy nebo gentlemana.

Váš styl bude vyjádřením vaší osobnosti. Vaše šaty místem ve kterém budete rádi.

Zavolejte mi na 721 100 100 a nebo vyplňte formulář a ozvu se já vám.

Byznys odívání


Vaše kancelář, vaše asistentka ani vaše auto by neměli vypadat lépe než vy. Navrhnu a společně s vámi zrealizuji váš styl přiměřeně vaší profesi a společenskému postavení.

Rozpoznáte kvalitu ?


Všichni máme rádi kvalitní věci. Na co se ale dívat na oděvu? Naučím vás být jako ryba ve vodě v materiáech, šití, střihu. Během několika málo okamžiků pak dokážete lépe posoudit kvalitu oděvů. Rozpoznáte nástrahy a najdete optimální rovnováhu kvality a ceny.

Nákupy


Nákup se mnou vás ochrání před nebezpečím impulzivní volby. Nenakoupíte podle naléhání prodavačky a už nikdy si nekoupíte kus co bude ve vaší skříni jen tichou výčitkou vaší momentální slabosti nebo nedostatku informací. Každý kousek musí mít své místo ve vašem stylu.

Jak dobrý je váš styl ?


Nezávisle zhodnotím váš styl. Vezměte si na sebe to nejlepší co máte a já vám ukáži, jak dobré to opravdu je. Mohu zhodnotit jeden styl i váš celý šatník.

Styl a etiketa


Nejste si jisti, co vám hostitel sděluje za dress code na pozvánce? Co si vzít do divadla, na svatbu, pohřeb, obchodní schůzku. Na recepci a co organizátoři chtěli říct tím Creative Black tie ? Nebo jak to vypadá když máte přijt na večírek neformálně  ?

Šití na míru


Jsou kousky, které si dopřát na míru rozhodně stojí za to. Zajístím vám od ušití obleku, po ušití bot na míru cokoliv po čem toužíte a nebo nemůžete nalézt v konfekci.

Přednášky


Mám více jak dvacet let zkušeností s přednáškami na téma stylu a módy. Přednáším nejen společnostem a jednotlivcům, ale věnuji se také přípravě profesionálních stylistů ve všech oblastech tvorby stylu

Řeč těla a stylu


Oděv stejně jako postoje, gesta nebo mimika ovlivňuje naší komunikaci. Vysílá signály, které jsou v sociální interakci často mnohem důležitější než cokoliv co vyslovíme. Evolučně jsme velmi citliví k neverbálním sdělením a já vám pomohu je lépe vysílat i číst.

Byznys makeup


Každodenní líčení s přihlédnutím k vaší profesi a profesionálnímu vzhledu. Makeup, který zvládnete za krátký čas, vypadá skvěle a během dne nepotřebuje údržbu.

Osobní makeup


Vyberu vám a předvedu ideální způsob líčení pro vaší tvář na den a na večer. Naučíte se správně nalíčit

Focení


Fotím módu, lidi, makeup, tváře a vaším fotografiím vtisknu osobitý rukopis. Prohlédněte si galerii a věřte že vaše osobní i firemní fotografie nemusí mít parametry fotografie na pas.

Návrhy a šití na míru