Petr Lukeš Professional Home pro distributory příběh  kontakt

Petr Lukeš

The art of make-up

Obchodní podmínky

Ochrana soukromí

Objednávka Vizážista Objednávka maloobchodní

Pečlivě vybírané vlasy

které nejsou stříhané a do štětce se upevňují ručně. Tvar vlasu je rovněž výsledkem precizní ruční práce a pro jednotlivé štětce je upraven na základě let zkušeností.

Uchycení vlasu

v kovovém krčku štětce je velmi precizně a pevně zpracováno, tak aby štětec vydržel i maximální namáhání, během profesionální práce.


Kovový krček

je z dostatečně pevného kovu, aby odolal deformaci a pevně držel vlas, štětce potom neuvolňují vlákna a zamezí se také úplnému vypadnutí vláken.


Přesné navazování

kovu na rukojeť. Štětce nesmí škrábat, ani řezat bříška prstů. Současně se ani při denodenní zátěži rukojeť nesmí protáčet.


Dlouhá rukojeť

musí správně padnou do ruky. Rukojeť je tvarována tak, aby jste štětec mohli dobře zafixovat při líčení a dosáhli tak maximální preciznosti práce.


Design

rukojeti i celého štětce je řešen ve vysokém lesku a kombinaci černé a stříbrné, tak aby co nejlépe podtrhl váš profesionální image.

Vždy jsem chtěl pracovat S tím nejlepším čeho lze Dosáhnout. Chtěl jsem stětec Který by byl tak dobrý, Aby přenesl na tvář modelky Veškerý ten pocit kreativity A vášně který v líčení cítím. Věřím že přesně takové štětce Jsem pro vás stvořil.  Petr Lukeš