Petr Lukeš Professional Home pro distributory příběh  kontakt

Petr Lukeš

The art of make-up

Obchodní podmínky

Ochrana soukromí

Objednávka Vizážista Objednávka maloobchodní

Všeobecné obchodní podmínky


Eshop profesionálních štětců na líčení provozuje: Petr Lukeš se sídlem Unčínská 1551, 41501 Teplice. IČO 62788515 DIČ: CZ7604272874

Kontaktním místem s možností prohlédnutí zboží po předchozí telefonické domluvě je:


Asociace vizážistů a stylistů ČR
V Remízku 1046/9
15200 Praha 5

Tel: 721100100Ceny zboží uváděné v katalozích jsou ceny určené pro vizážisty, v příslušných objednávkách jsou aktuální platné ceny maloobchodní, ceny pro vizážisty a také ceny pro distributory. K veškerým uvedeným cenám se připočítává DPH s vyjímkou zboží zasílaného mimo země EU a zboží zasílaného plátcům DPH v členských zemích EU při vyplnění plartbného DIČ v objednávce.


Náklady na dopravu zboží nese spotřebitel nebo prodávající dle zvolené platební a dodací metody. Při objednávkách na dobírku platí náklady spotřebitel. Při platbách předem na účet, nebo platební kartou nese náklady na dopravu prodávající.


Platby za zboží je možné po odeslání objedávky realizovat prostřednictvím dobírky České pošty. Bankovním převodem na číslo účtu, které obdržíte v emailu potvrzujícím vaší objednávku a nebo platební kartou. Pro platby kartou využíváme systému PayPal, kdy obchodník nezískává data o kartě klienta. Veškerá data jsou zadávána do zabezpečených stránek společnosti PayPal.


Objednané zboží bude dodáno na adresu objednanou v objednávce přepravní službou nebo českou poštou. Při nepřevezetí zboží spotřebitelem a žádosti o opětovné zaslání zboží můžou být účtovány dodatečné , skutečně vzniklé náklady prodávajícího.


Zakoupené zboží je možné nepoškozené a v původním obalu vrátit bez udání důvodu do 30 dnů. O vrácení zboží je potřeba předem vyrozumět prodávajícího telefonicky nebo emailem.  Veškeré náklady na dopravu spojené s vrácením zboří nese spotřebitel.


Objednávka vám po jejím odeslání bude potvrzena obratem na emailovou adresu kterou uvedete v objednávce.


Na Štětce Petr Lukeš - Professional I Petr Lukeš - Home se poskytuje záruka 24 měsíců od data prodeje. Případné reklamace s ohledem na profesionální nasazení našich klientů se snažíme vyřešit v kratší než zákonné lhůtě 30 dnů. Reklamace se nevztahuje na vady vzniklé mechanickým poškozením nebo nesprávným použitím produktu.


Obchodní podmínky pro distributory obsahují doplnění všeobecných obchodních podmínek  a jsou uvedeny v sekci pro distributory.


objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu prodávajícího kupujícímu s tímto návrhem  závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího.


Až do úplného zaplacení kupní ceny je zboží majetkem prodávajícího.


Právní vztahy prodávajícího se spotřebitelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku a zákona  o ochraně spotřebitele, jakož i předpisy souvisejícími.


Bezpečnost a ochrana soukromí


Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).


Osobní údaje, které jsou poskytnuty kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony.


Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.